Uvítanie do života

06.03.2017 15:52

V piatok 3. marca sme v našej obci obnovili veľmi milú tradíciu uvítanie detí do života. Slávnostné vítanie detí medzi občanov našej obce sa konalo v školskej jedálni. Najprv deti a rodičov privítala pani riaditeľka základnej školy a potom nasledoval príhovor starostu obce. Tento rok sme spolu privítali detičky narodené v roku 2015 a 2016. Spolu sa počas týchto rokov narodilo 22 nových obyvateľov našej obce, prítomných na uvítaní bolo spolu 14, pričom každé dieťa dostalo od obce darček a pamätný list. Chceli by sme sa touto cestou poďakovať pracovníkom školskej jedálne za chutné pohostenie a pomoc pri príprave tohto milého podujatia. Veríme, že v tejto tradícii budeme pokračovať, a že v našej obci bude každoročne pribúdať čoraz viac nových malých obyvateľov.

fotogaléria :

www.facebook.com/pg/Moravce/photos/?tab=album&album_id=1474252375921168