Upracme si svoju obec

29.04.2019 13:52

V sobotu 27.4.2019 sa v našej obci konala akcia pod názvom Upracme si spolu obec, ktorú organizovala naša obec v spolupráci so základnou školou a ZO Jednoty dôchodcov. Aj napriek tomu, že počasie ráno nevyzeralo najlepšie, umúdrilo sa a spolu sme odviedli kus dobrej práce. Stretnutie sme mali naplánované

na 9.00 hod. pred predajňou Jednota, kde sme si povedali, čo všetko chceme urobiť a rozdelili sme si úlohy. Obyvatelia bytoviek nás počkali pri detskom ihrisku. Práce nám išli skutočne veľmi dobre. Členovia ZO Jednoty dôchodcov vysadili kvety okolo chodníka pod jedličkou a pri zastávke v Kostolných v Moravciach za čo im veľmi pekne ďakujeme. Zvyšok partie sa presunul k detskému ihrisku pri bytovkách, pričom po ceste každý zobral do ruky vrece a vyzbierali sme spolu smeti. Potom sme sa všetci spolu pustili do maľovania detského ihriska. Po vysadení kvietkov sa k nám pridali aj členovia ZO Jednoty dôchodcov

a úspešne sa nám podarilo ihrisko vymaľovať a poopravovať...

 

Po práci sme si spolu opiekli špekačky, posedeli sme, porozprávali sme sa a už teraz sa tešíme na ďalšie spoločné akcie.

Chceli by sme sa naozaj veľmi pekne poďakovať každému jednému kto prišiel

a priložil ruku k dielu aj napriek svojim povinnostiam.

Ďakujeme