Stretnutie 5. generácií futbalistov

17.09.2014 17:03

Uplynulý víkend sme v našej obci usporiadali podujatie venované spomienkam na futbal v našej obci.
Z dôvodu zaplaveného ihriska bolo podujatie presunuté do areálu základnej školy, kde nebolo možné odohrať naplánované majstrovské futbalové zápasy,

avšak aj napriek tomu sa zišli naši súčasní futablisti - dospelí aj žiaci v dostatočnom počte a tak si mohli zahrať priateľské futbalové zápasy na multifunkčnom ihrisku. Okolo 16.00 sa pomaly začali schádzať práve tí, ktorí boli pre toto podujatie najdôležitejši a to naši bývalí reprezentanti.

Z celkového počtu pozvaných prišlo 36 futablistov, pričom každý jeden si prevzal z rúk starostu obce pamätnú plaketu.

Po oficiálnej časti sme si mohli pochutnať na občerstvení, o ktoré sa už tradične postaral tím čapujeme.sk a samozrejme nemohol chýbať ani  domáci burčiak, ktorého sezóna v našej obci už aj nastala. Dúfame, že sa vám toto podujatie páčilo.