Majstrovstvá Stredoslovenského kraja v cezpoľnom behu a Beh zdravia

15.11.2021 15:05
V sobotu 6. novembra sa v našej obci konali Majstrovstvá Stredoslovenského atletického zväzu v cezpoľnom behu.
Tohto behu sa zúčastnili atletické kluby z celého stredného Slovenska. Aj napriek tomu, že je už november počasie bolo krásne, slnečné. Pripravená trať pretekárov poriadne preverila, hlavne úvodné kopce boli pre nich skúškou. Dúfame, že toto podujatie sa pretekárom páčilo a bolo príjemným ukončením bežeckej sezóny.
Výsledky:
Nakoľko tento rok sa v našej obci nekonal tradičný Beh zdravia, spojili sme ho s Majstrovstvami Stredoslovenského atletického zväzu, aby si aj naši domáci bežci mohli prísť zašportovať. Každý pretekár Behu zdravia dostal účastnícku medailu a pamätný list. Veríme, že v roku 2022 sa už stretneme na Behu zdravia na ihrisku...
Fotogaléria :